Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Yimpaş Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır. Daima müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli bir taşıma planı çerçevesinde kusursuz bir taşıma hizmeti veren firmamız gelecekte de bu profesyonel hizmetinin devamlılığını sağlamayı amaç edinmiştir.

İstanbul evden eve nakliyat dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan Yimpaş Evden Eve Nakliyat firmamız sizler adına her türlü planlamaları yaparak en özenli şekilde ambalajlamadan yerleştirmeye kadar kusursuz bir yöntem izlemektedir. Hizmetlerimizi tamamen müşteri memnuniyetini esas alarak sizlerin de fikirleri eşliğinde en doğru şekilde vermeyi hedefleyerek çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Yıllardır gerektiğinde müşterilerimizin takıldığı ya da kararsız kaldığı durumlarda birçok seçenek belirleyerek işlerini kolaylaştırmakta ve en doğru önerileri sunmaktayız. Müşterilerimiz firmamızı önererek ya da tekrar tercih ederek memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Gerektiğinde asansörlü nakliyat hizmetini de sizler için en iyi şekilde vermekteyiz. Ayrıca ücretsiz olarak ekspertiz hizmetlerini de en iyi şekilde vermekteyiz. Size sadece bir telefon kadar yakınız.

Evden eve nakliyat sektöründe derin bir boşluğun olduğunu fark eden firmamız, kaliteli ve ekonomik taşıma sloganıyla nakliyat sektörüne adım attı. Amacımız iyi ve sorunsuz ev taşıma hizmeti sunarak, insanların özlem duyduğu ev taşıma taleplerini karşılamaktır. Kurumsal evden eve nakliyat şirketleri içinde ambalajlı, sigortalı, marangozu ve asansörlü ev taşıma hizmeti sunan profesyonel nakliye firmaları arasında uzun yıllardır önde gelen firmalardan birisi olmanın gururunu taşıyoruz. Yimpaş Nakliyat, sorunsuz ve hijyenik ev taşıma hizmeti sunmayı ana amaç edinmiştir.

Nakliyat ciddi bir iştir, sorumluluk ve tecrübe ister sorumluluğumuzun farkındayız ve tüm müşterilerimize buna göre çözümler üretiyoruz. Modern araçlarımızla eşyalarınız özel kılıflarla çizilmeden bozulmadan kırılmadan taşınır, paketlenir ve sigortalanır. Güler yüzlü hizmet, sigortalı olarak taşımacılık,

Evden Eve Nakliyat konusunda profesyonel çözümler üretmek, kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınız için uzman kadromuzla, kaliteli, hızlı ve güler yüzlü de şehir içi şehirler arası evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz. Ayrıca ücretsiz olarak ekspertiz hizmetlerini de en iyi şekilde vermekteyiz. Size sadece bir telefon kadar yakınız.